Przejdź do treści

Więźba Dachowa Tanio

Więźba dachowa tanio

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości więźby dachowe, które mogą być wykorzystane w budowie każdego rodzaju dachu.

 

 

Co to jest więźba dachowa?

Więźba dachowa to drewniany element konstrukcji dachu, odpowiedzialny za przełożenie obciążenia dachu na  ściany budynku. Jest to też stelaż dachu, na którym układa się pokrycie dachowe.

Jest jednym z najważniejszych elementów budynku, dlatego więźba dachowa powinna być wykonana z najlepszej jakości drewna, tak aby wytrzymała złe warunki pogodowe, oraz mogła służyć przez długie lata

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Fallklandy, siedziba: Sanok, Zahutyń 55.