Przejdź do treści

O firmie

Firma FALLKLANDY ma swoją siedzibę w woj. podkarpackim, 3 km na południe od Sanoka. Założona została w 1993 roku przez Stanisława i Edwarda Falów. W 2002 roku nastąpiło przekształcenie działalności w spółkę cywilną, a w 2007 roku w spółkę jawną.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi kontrahentami w Polsce. Staramy się, aby oferowane przez nas: tarcica, bębny kablowe drewniane, wieźba dachowa oraz cały asortyment spełniał wszystkie normy jakościowe i zadowolił wszelkie indywidualne wymogi klientów. Świadczone przez nas usługi wykonywane są przede wszystkim tanio i rzetelnie. Możemy wykonywać bębny pod warunki preferowane przez odbiorcę. Rocznie przerabiamy około 14 tys. metrów sześciennych surowca tartacznego.

Posiadamy certyfikaty obróbki termicznej IPPC oraz certyfikaty pochodzenia produktu FSC i PEFC. Gwarantujemy najwyższą jakość.

 

Krawędziak, tarcica tanio

 

 

Naszą specjalnością są bębny kablowe drewniane. W ofercie firmy także tanio: tarcica, krawędziak, palety specjalne, kantówki, więźba dachowa, fryzy bukowe.

Zapraszamy do współpracy.

 Bębny kablowe drewniane, tarcica tanio

 

 

 

FALLKLANDY STANISŁAW I EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt „Dotacja na kapitał obrotowy dla FALLKLANDY STANISŁAW I EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA” finansowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy.

 

Cel projektu: Wsparcie w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana została na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).

 

Planowane efekty: Zapewnienie płynności finansowej i utrzymanie działalności przez okres 3 miesięcy.

 

Wartość projektu: 183 491,31 PLN

 

Wkład Funduszy Europejskich: 183 491,31 PLN

 

Bębny kablowe drewniane, tarcica tanio

 

 Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest laureatem programu Rzetelny Kontrahent

NASZA FIRMA W LICZBACH

25

Lat doświadczeń

17

Partnerów

23

Pracowników serwisowych

11245

Zadowolonych klientów

REFERENCJE

Świadectwo Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu

Certyfikat ''Firma Wiarygodna Finansowo''

Certyfikat Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Aneks do certyfikatu Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Certyfikat ''Wiarygodna Firma''

Certyfikat ''Europejski Rejestr Renomowanych''


 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Fallklandy, siedziba: Sanok, Zahutyń 55.