Przejdź do treści

O firmie

Firma FALLKLANDY ma swoją siedzibę w woj. podkarpackim, 3 km na południe od Sanoka. Założona została w 1993 roku przez Stanisława i Edwarda Falów. W 2002 roku nastąpiło przekształcenie działalności w spółkę cywilną, a w 2007 roku w spółkę jawną.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi kontrahentami w Polsce. Staramy się, aby oferowane przez nas: tarcica, bębny kablowe drewniane, więźba dachowa oraz cały asortyment spełniał wszystkie normy jakościowe i zadowolił wszelkie indywidualne wymogi klientów. Świadczone przez nas usługi, takie jak tarcica, bębny kablowe drewniane, więźba dachowa, czy krawędziak, wykonywane są przede wszystkim tanio i rzetelnie. Możemy wykonywać bębny kablowe drewniane pod warunki preferowane przez odbiorcę. Rocznie przerabiamy około 14 tys. metrów sześciennych surowca tartacznego.

Posiadamy certyfikaty obróbki termicznej IPPC oraz certyfikaty pochodzenia produktu FSC i PEFC. Gwarantujemy najwyższą jakość. 

Krawędziak, tarcica tanio

 

 

Naszą specjalnością są bębny kablowe drewniane. W ofercie firmy także tanio: tarcica, krawędziak, palety specjalne, kantówki, więźba dachowa, fryzy bukowe.

Zapraszamy do współpracy.

 Bębny kablowe drewniane, tarcica tanio

 

 

 Tarcica, krawędziak, więźba dachowa tanio

FALLKLANDY STANISŁAW I EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt „Dotacja na kapitał obrotowy dla FALLKLANDY STANISŁAW I EDWARD FAL SPÓŁKA JAWNA” finansowany z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, działanie 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy.

 

Cel projektu: Wsparcie w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana została na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).

 

Planowane efekty: Zapewnienie płynności finansowej i utrzymanie działalności przez okres 3 miesięcy.

 

Wartość projektu: 183 491,31 PLN

 

Wkład Funduszy Europejskich: 183 491,31 PLN

 

Bębny kablowe drewniane, tarcica tanio

 

 Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest laureatem programu Rzetelny Kontrahent

Profesjonalne usługi. Tarcica, krawędziak, więźba dachowa tanio

NASZA FIRMA W LICZBACH

25

Lat doświadczeń

17

Partnerów

23

Pracowników serwisowych

11245

Zadowolonych klientów

REFERENCJE

Świadectwo Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu

Certyfikat ''Firma Wiarygodna Finansowo''

Certyfikat Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Aneks do certyfikatu Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Certyfikat ''Wiarygodna Firma''

Certyfikat ''Europejski Rejestr Renomowanych''


Wysokojakościowy asortyment. Tarcica, krawędziak, więźba dachowa tanio

 

 

Tanio i rzetelnie. Tarcica, krawędziak, więźba dachowa tanio

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Fallklandy, siedziba: Sanok, Zahutyń 55.