Przejdź do treści

W naszej ofercie:
Bębny kablowe drewniane, Tarcica, Krawędziak, Więźba dachowa

O firmie

Firma FALLKLANDY ma swoją siedzibę w woj. podkarpackim, 3 km na południe od Sanoka. Założona została w 1993 roku przez Stanisława i Edwarda Falów. W 2002 roku nastąpiło przekształcenie działalności w spółkę cywilną, a w 2007 roku w spółkę jawną.

Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi kontrahentami w Polsce. Staramy się, aby tarcica, nasze bębny kablowe drewniane oraz cały asortyment spełniał wszystkie normy jakościowe i zadowolił wszelkie indywidualne wymogi klientów. Możemy wykonywać bębny pod warunki preferowane przez odbiorcę. Rocznie przerabiamy około 14 tys. metrów sześciennych surowca tartacznego.

Posiadamy certyfikaty obróbki termicznej IPPC oraz certyfikaty pochodzenia produktu FSC i PEFC. Gwarantujemy najwyższą jakość.

 

Krawędziak, tarcica tanio

 

 

Naszą specjalnością są bębny kablowe drewniane. W ofercie firmy także tanio: tarcica, krawędziak, palety specjalne, kantówki, więźba dachowa, fryzy bukowe.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Bębny kablowe drewniane, tarcica tanio

 

 Z przyjemnością informujemy, że nasza firma jest laureatem programu Rzetelny Kontrahent

NASZA FIRMA W LICZBACH

25

Lat doświadczeń

17

Partnerów

23

Pracowników serwisowych

11245

Zadowolonych klientów

REFERENCJE

Świadectwo Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu

Certyfikat ''Firma Wiarygodna Finansowo''

Certyfikat Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Aneks do certyfikatu Paneuropejskiego Systemu Certyfikacji Leśnej

Certyfikat ''Wiarygodna Firma''

Certyfikat ''Europejski Rejestr Renomowanych''


 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 2013.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Fallklandy, siedziba: Sanok, Zahutyń 55.